компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Установка ПЗ Захист даних

Захист даних

Захист ваших даних . Шифрування інформації, а також її надійне і безповоротне видалення.

Захист даних

Шифрування даних на ПК
600 ₴ 500 ₴
Видалення даних з ПК
Надійне знищення даних (без будь-якої можливості відновити дані, диск при цьому залишається справним)
300 ₴ / 1Тб
Шифрування даних на ПК
Установка і настройка ПО для шифрування даних на ПК
500 ₴
Створення бекапу
Установка і настройка ПО для резервного копіювання даних (на локальний диск, флешку, в хмарний сервіс)
350 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги захисту даних в Одесі!

 

Часом обставини складаються так, що від якихось даних необхідно швидко і надійно позбутися. 

Заміна телефонів, комп’ютерів і ноутбуків раз в пару років значно збільшує ризики, пов’язані з особистою інформацією та даними користувачів, так як багато хто з них неправильно видаляють зі своєї техніки дані перед тим, як продати або викинути пристрій. Повністю стерти дані з сучасних пристроїв і убезпечити особисту інформацію не так легко, як здається на перший погляд.

Адже для того, щоб безповоротно видалити файл з цифрового носія недостатньо просто вибрати файл і натиснути на клавішу «delete». Зробити так, щоб розумний і допитливий чоловік не зміг відновити стерту інформацію з вашого пристрою не так вже й легко, і часто вимагає допомоги. 

Що ж можна зробити для того, щоб не прокидатися посеред ночі в холодному поту, переживаючи за збереження особистої або корпоративної інформації?

Наприклад, можна знищити жорсткий диск своїми руками за допомогою різних підручних засобів. Правда, такий варіант годиться в тому випадку якщо ви маєте запас непотрібних дисків, при цьому хочете неординарно провести свій час і спробувати новий вид дозвілля. На практиці такий спосіб однозначно марний, і навіть більше того – небезпечний для вашого здоров’я.

Для безповоротного видалення інформації розроблені спеціальні алгоритми і утиліти, що дозволяють зберегти пристрій і разом з цим нерви і гроші. Замовити послугу “захист даних” можна звернувшись в КСЦ “Torrens”

Окремо варто згадати про шифрування інформації, так як оптимальним варіантом звести до мінімуму ймовірність того, що з особистими даними при продажу комп’ютера, ноутбука, телефону і інший “розумної” техніки, буде включити шифрування дисків або сховища на початку використання пристроїв.

Це гарантує, що навіть якщо на пристрої залишиться будь-яка інформація, коли ви будете від нього позбавлятися, вона виявиться марною без наявності коду шифрування або пароля, який розкриває цей код. Також шифрування інформації захистить ваші дані у разі крадіжки або втрати пристрою.

Всі сучасні операційні системи підтримують повне шифрування диска.

Відгуки наших клієнтів

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Maksim Shum
8 Квітня 2018

Спасибо большое за швидкий і якісний сервіс. А то без компа тяжко коли на ньому працюєш))) А тут вранці заніс і ввечері вже забрав, швидко знайшли неполадку і усунули.

Марія Ніколаєва
6 Квітня 2018

Звернулася в цей сервісний центр по рекомендації і зовсім не пошкодувала. Олексій справжній професіонал і знавець своєї справи. Дохідливо пояснив причини поломки і можливі варіанти ремонту, порадив який і чому варіант краще вибрати.

Анастасія Лук’янчук
5 Квітня 2018

Дякую співробітникам цієї фірми, завжди і в будь-який час дадуть відповідь на всі питання і завжди допоможуть. Комп’ютер і ноутбук обслуговую тільки у них багато років і дуже задоволена. Спасибі вам!

Alexandr Yatov
18 Липня 2016

Відмінний сервіс, апгрейдив ноутбук, замовили, встановили, почистили, відмінні ціни, виконання в найкоротші терміни, раджу!

Сергій Беккер
8 Липня 2016

Залишився дуже задоволений гарантійним сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин