компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Переваги IT-аутсорсингу в тому, що ви можете повністю зосередитися на розвитку бізнесу та істотно скоротити адміністративні витрати, при цьому отримавши послуги в тому обсязі, в якому їх надав би IT-відділ.

Обслуговування підприємств

Абонентське обслуговування користувачів
500 ₴ 400 ₴
Обслуговування сервера
Обслуговування RDP сервера (сервер віддалених робочих столів)
від 2600 ₴ / міс
Обслуговування Windows Server
Обслуговування Windows Server з розгорнутим на ньому SQL сервером
Договірна
Обслуговування виділеного сервера
Обслуговування виділених / хмарних серверів з виртуалізацією
від 3850 ₴ / міс
Обслуговування поштового сервера
Обслуговування та підтримка поштових серверів / сервісів
від 1350 ₴ / міс
Рішення точкових завдань
Рішення точкових завдань або проблем пов'язаних з роботою сервера
450 ₴ / год
Локальна мережа підприємства
Обслуговування та підтримка локальної мережі підприємства в тому числі і на обладнанні MikroTik / CISCO (віддалені офіси / VPN / WiFi AP контролери)
від 2600 ₴ / міс
Рішення задач ЛОС
Рішення точкових завдань або проблем (в тому числі і на обладнанні MikroTik, CISCO)
550 ₴ / год
Обслуговування робочих станцій
Обслуговування ПК користувачів (обслуговування і конфігурація ОС, своєчасна допомога в роботі з ПК, періодична діагностика, обробка скарг користувачів на роботу ПК)
від 400 ₴ / міс
Рішення задач
Рішення точкових завдань або проблем пов'язаних з обслуговуванням робочих станцій
350 ₴ / год

 

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги абонентського обслуговування в Одесі!

 

Безперебійне функціонування офісної оргтехніки, допомога в налаштуванні комп’ютерів в Одесі, профілактичні роботи будь-якої складності, технічне обслуговування і ремонт комп’ютерів в Одесі – ці та інші послуги найвищої якості доступні клієнтам КСЦ «Torrens. Ми працюємо швидко і якісно. Також в числі наших послуг – обслуговування мереж та IT-обслуговування в Одесі. Для безперервної, ефективної роботи компанії в цілому і кожного її фахівця окремо необхідна налагоджена робота комп’ютерної техніки. Вчасно проведена профілактика забезпечить безперебійну роботу всього офісу, дозволить не втратити і не допустити витоку цінних даних.

 

Значить – істотно знижуються фінансові ризики будь-якої організації!

 

Співробітники КСЦ своєчасно діагностують обладнання, виявлять найменші неполадки і можливі проблеми в роботі технічного оснащення і програмного забезпечення.

При віддаленому абонентське обслуговування комп’ютерів в Одесі наші професіонали оперативно реагують на будь-яку проблему, що виникла в офісі клієнта. Це можливо завдяки шифрованому каналу віддаленого доступу доступу до обладнання підприємства. Тобто необхідність відвідування комп’ютерних сервісних центрів в Одесі знижується до мінімуму. Це дозволяє заощадити час, фінанси і забезпечити безперебійну роботу вашого офісу.

У разі необхідності, підприємствам надається термінова комп’ютерна допомога з виїздом на місце в будь-яку точку Одеси. Після попередньої домовленості клієнтську організацію відвідає системний адміністратор. Він проведе якісну діагностику всієї it-інфраструктури та своєчасно виявить потенційно вузькі міста у її роботі. При раптовій поломці будь-якої техніки виїзд комп’ютерного майстра в межах Одеси здійснюється протягом трьох годин з моменту подачі заявки.

Вартість абонентського обслуговування в Одесі прийнятна і повністю виправдана. В середньому, ціна місячного сервісного супроводу для одного комп’ютера – 350 гривень.

При цьому наші клієнти гарантовано отримують якісні послуги:

  • сервісне обслуговування абонентів, ремонт комп’ютерної техніки, ремонт ноутбуків в Одесі;
  • забезпечення безперебійного функціонування комп’ютерів;
  • профілактичні огляди всіх складових персонального комп’ютера;
  • систематичне створення резервних копій стратегічних баз типу 1С, Клієнт-Банк, Medoc та іншої необхідної інформації;
  • проведення оперативного оновлення антивірусів і операційних систем;
  • невідкладний виїзд інженера на місце протягом трьох годин після надходження заявки.

 

Відгуки наших клієнтів

Евгений Горобец
12 Грудня 2020

Нормальна контора все роблять професійно якісно і швидко недорого

siri Хюстон
11 Грудня 2020

Швидко і якість на висоті

Дмитрий Зазнобин
28 Листопада 2020

Хороший сервіс, швидко, зручно, приємно.

Marina Morozova
27 Жовтня 2020

Хотіла б подякувати всю Вашу команду за якість обслуговування (при вкрай доступною вартості), оперативність у вирішенні проблем, наявність саппорта – працює також і віддалено – роблять Вас і Вашу компанію більш перспективними. Відремонтовано все в найкоротші терміни, з підтримкою і консультацією в реальному режимі. Швидко, оперативно, якісно. З великим задоволенням буду звертатися до Вас ще. Найкращі рекомендації Вашій команді. Дякую! З повагою, Марина

Valentin V.
20 Вересня 2020

Віддавав в ремонт кілька разів свої ноутбуки в цей сервісний центр. По-перше, що найважливіше, жодного разу не намагалися придумати і навернути проблем з ноутбуками. Один раз здавав з упевненістю, що є поломка, мені переустановили драйвера і повернули не взявши ні копійки. Сервісу можна сміливо довіряти, чи не розведуть. Завжди ввічливе спілкування. Ремонт роблять в термін, при цьому дуже швидко. На прохання зробити швидше, зробили швидше. На ціною запчастин не обманюють, роблять мінімальну націнку від найнижчої ціни в інтернеті. Рекомендую сервіс всім знайомим, хто запитує про ремонт

Хомяк 666
12 Вересня 2020

Щоб продовжувати користуватися частково несправним ноутбуком, домовився підвезти його саме тоді, коли почнуть ремонт. В результаті вийшов терміновий ремонт в ціну звичайного. Хлопці ще й почистили ноутбук зсередини … Коротше, поставилися по-хазяйськи. Прекрасний сервіс, всім рекомендую.

Alexs Sh
25 Серпня 2020

Cдавав в ремонт настільний ПК і ноутбук.Ремонт і чистка зроблені якісно, швидко і за пріемленную ціну. Прекрасний сервіс і доброзичливий персонал. Всім рекомендую. p.s.В іншому СЦ здавав цей-же ноут, ціна була озвучена в 2 рази більше і після всього після 2-тижневого очікування ноут повернули без ремонту.

Alex Naymkin
28 Липня 2020

It is amazing

Алексей Сергеевич
31 Березня 2020

У мене була велика проблема з роботою інтернета.Постоянно все глючить і гальмувало. Думав змінити провайдера, але в нашому будинку їх всього два і обидва не дуже. Після того як звернувся до фахівця Олександру з фірми «Torrens” проблема була благополучно усунена. Олександр встановив і налаштував якісне обладнання. Зараз всі пристрої в будинку працюють відмінно, як від інтернет розеток так і по Wi Fi.

Александр Романов
21 Січня 2020

Відмінне обслуговування, зробили ремонт швидко і в строк, та ще й удвічі дешевше, ніж хотів взяти приватний майстер. З упевненістю буду користуватися їхніми послугами і далі.

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин