Компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Переваги IT-аутсорсингу в тому, що ви можете повністю зосередитися на розвитку бізнесу та істотно скоротити адміністративні витрати, при цьому отримавши послуги в тому обсязі, в якому їх надав би IT-відділ.

Обслуговування підприємств

Абонентське обслуговування користувачів
550 ₴ 450 ₴
Обслуговування сервера
Обслуговування RDP сервера (сервер віддалених робочих столів)
від 3000 ₴ / міс
Обслуговування Windows Server
Обслуговування Windows Server з розгорнутим на ньому SQL сервером
Договірна
Обслуговування виділеного сервера
Обслуговування виділених / хмарних серверів з виртуалізацією
від 4000 ₴ / міс
Обслуговування поштового сервера
Обслуговування та підтримка поштових серверів / сервісів
від 1500 ₴ / міс
Рішення точкових завдань
Рішення точкових завдань або проблем пов'язаних з роботою сервера
550 ₴ / год
Локальна мережа підприємства
Обслуговування та підтримка локальної мережі підприємства в тому числі і на обладнанні MikroTik / CISCO (віддалені офіси / VPN / WiFi AP контролери)
від 3000 ₴ / міс
Рішення задач ЛОС
Рішення точкових завдань або проблем (в тому числі і на обладнанні MikroTik, CISCO)
650 ₴ / год
Обслуговування робочих станцій
Обслуговування ПК користувачів (обслуговування і конфігурація ОС, своєчасна допомога в роботі з ПК, періодична діагностика, обробка скарг користувачів на роботу ПК)
від 450 ₴ / міс
Рішення задач
Рішення точкових завдань або проблем пов'язаних з обслуговуванням робочих станцій
450 ₴ / год

 

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги абонентського обслуговування в Одесі!

 

Безперебійне функціонування офісної оргтехніки, допомога в налаштуванні комп’ютерів в Одесі, профілактичні роботи будь-якої складності, технічне обслуговування і ремонт комп’ютерів в Одесі – ці та інші послуги найвищої якості доступні клієнтам КСЦ «Torrens. Ми працюємо швидко і якісно. Також в числі наших послуг – обслуговування мереж та IT-обслуговування в Одесі. Для безперервної, ефективної роботи компанії в цілому і кожного її фахівця окремо необхідна налагоджена робота комп’ютерної техніки. Вчасно проведена профілактика забезпечить безперебійну роботу всього офісу, дозволить не втратити і не допустити витоку цінних даних.

 

Значить – істотно знижуються фінансові ризики будь-якої організації!

 

Співробітники КСЦ своєчасно діагностують обладнання, виявлять найменші неполадки і можливі проблеми в роботі технічного оснащення і програмного забезпечення.

При віддаленому абонентське обслуговування комп’ютерів в Одесі наші професіонали оперативно реагують на будь-яку проблему, що виникла в офісі клієнта. Це можливо завдяки шифрованому каналу віддаленого доступу доступу до обладнання підприємства. Тобто необхідність відвідування комп’ютерних сервісних центрів в Одесі знижується до мінімуму. Це дозволяє заощадити час, фінанси і забезпечити безперебійну роботу вашого офісу.

У разі необхідності, підприємствам надається термінова комп’ютерна допомога з виїздом на місце в будь-яку точку Одеси. Після попередньої домовленості клієнтську організацію відвідає системний адміністратор. Він проведе якісну діагностику всієї it-інфраструктури та своєчасно виявить потенційно вузькі міста у її роботі. При раптовій поломці будь-якої техніки виїзд комп’ютерного майстра в межах Одеси здійснюється протягом трьох годин з моменту подачі заявки.

Вартість абонентського обслуговування в Одесі прийнятна і повністю виправдана. В середньому, ціна місячного сервісного супроводу для одного комп’ютера – 350 гривень.

При цьому наші клієнти гарантовано отримують якісні послуги:

  • сервісне обслуговування абонентів, ремонт комп’ютерної техніки, ремонт ноутбуків в Одесі;
  • забезпечення безперебійного функціонування комп’ютерів;
  • профілактичні огляди всіх складових персонального комп’ютера;
  • систематичне створення резервних копій стратегічних баз типу 1С, Клієнт-Банк, Medoc та іншої необхідної інформації;
  • проведення оперативного оновлення антивірусів і операційних систем;
  • невідкладний виїзд інженера на місце протягом трьох годин після надходження заявки.

 

Відгуки наших клієнтів

Интер Шина
14 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже допомогли із ремонтом. Швидко на місці вилікували. Дякую.

Alexei Fateev
10 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже задоволений результатом, швидко та якісно! Рекомендую однозначно! Справжні професіонали своєї справи!

Сергей
14 Грудня 2021

Здавав сюди свій комп на ремонт, перестав вмикатися. Перевірили, чи просто поставили батарейку Біоса і все запрацювало. Дуже приємно, що не нав’язали непотрібний ремонт та не розвели на гроші. Комп працює, я задоволений. Чесна організація із чесними цінами. Рекомендую!

Oleksii Yermakov
22 Листопада 2021

Все задовольнило і ціна та час

Алексей Козак
5 Листопада 2021

Чудовий сервіс. Чинив там відеокарту, зробили все добре і недорого. Також приємний ремонт та ввічливий обслуговуючий персонал. Всім рекомендую

Alex Sudarkin
23 Жовтня 2021

Все дуже сподобалося: прийом, оперативність, інформативність, якість, увага!

Serhii Ovsiannikov
14 Жовтня 2021

Роблять свою роботу як належить, широкий профіль. Рекомендую

Василий Коваль
5 Жовтня 2021

Багато років керую техніку хлопцям. Навіть збився з рахунку. Хоча доводиться їздити до сервісного центру з Таїрова до центру, зовсім не шкодую. Роблять усе гаразд. Узгоджують усі роботи і ти розумієш, що роблено і скільки буде коштувати.
Конфіденційність даних, знову ж таки.
Ще дуже приємно, що сервісний центр сам знаходить запчастини та змінює у разі потреби. Ціни часом дешевші ніж у магазині. Подвійна вигода: заощаджуєш і не паришся.
Сервісний центр із області – не соромно порекомендувати. Що власне я і друзям рекомендую. ) GO.

Андрей Кузнецов
11 Вересня 2021

Звертався разів 5 вже, завжди йшов із приємним відчуттям, навіть якщо не змогли допомогти. Жодного обдиралова чи передоплат.

Евгений Горобец
12 Грудня 2020

Нормальна контора все роблять професійно якісно і швидко недорого

siri Хюстон
11 Грудня 2020

Швидко і якість на висоті

Дмитрий Зазнобин
28 Листопада 2020

Хороший сервіс, швидко, зручно, приємно.

Marina Morozova
27 Жовтня 2020

Хотіла б подякувати всю Вашу команду за якість обслуговування (при вкрай доступною вартості), оперативність у вирішенні проблем, наявність саппорта – працює також і віддалено – роблять Вас і Вашу компанію більш перспективними. Відремонтовано все в найкоротші терміни, з підтримкою і консультацією в реальному режимі. Швидко, оперативно, якісно. З великим задоволенням буду звертатися до Вас ще. Найкращі рекомендації Вашій команді. Дякую! З повагою, Марина

Valentin V.
20 Вересня 2020

Віддавав в ремонт кілька разів свої ноутбуки в цей сервісний центр. По-перше, що найважливіше, жодного разу не намагалися придумати і навернути проблем з ноутбуками. Один раз здавав з упевненістю, що є поломка, мені переустановили драйвера і повернули не взявши ні копійки. Сервісу можна сміливо довіряти, чи не розведуть. Завжди ввічливе спілкування. Ремонт роблять в термін, при цьому дуже швидко. На прохання зробити швидше, зробили швидше. На ціною запчастин не обманюють, роблять мінімальну націнку від найнижчої ціни в інтернеті. Рекомендую сервіс всім знайомим, хто запитує про ремонт

Хомяк 666
12 Вересня 2020

Щоб продовжувати користуватися частково несправним ноутбуком, домовився підвезти його саме тоді, коли почнуть ремонт. В результаті вийшов терміновий ремонт в ціну звичайного. Хлопці ще й почистили ноутбук зсередини … Коротше, поставилися по-хазяйськи. Прекрасний сервіс, всім рекомендую.

Alexs Sh
25 Серпня 2020

Cдавав в ремонт настільний ПК і ноутбук.Ремонт і чистка зроблені якісно, швидко і за пріемленную ціну. Прекрасний сервіс і доброзичливий персонал. Всім рекомендую. p.s.В іншому СЦ здавав цей-же ноут, ціна була озвучена в 2 рази більше і після всього після 2-тижневого очікування ноут повернули без ремонту.

Alex Naymkin
28 Липня 2020

It is amazing

Алексей Сергеевич
31 Березня 2020

У мене була велика проблема з роботою інтернета.Постоянно все глючить і гальмувало. Думав змінити провайдера, але в нашому будинку їх всього два і обидва не дуже. Після того як звернувся до фахівця Олександру з фірми «Torrens” проблема була благополучно усунена. Олександр встановив і налаштував якісне обладнання. Зараз всі пристрої в будинку працюють відмінно, як від інтернет розеток так і по Wi Fi.

Александр Романов
21 Січня 2020

Відмінне обслуговування, зробили ремонт швидко і в строк, та ще й удвічі дешевше, ніж хотів взяти приватний майстер. З упевненістю буду користуватися їхніми послугами і далі.

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин