компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Переваги IT-аутсорсингу в тому, що ви можете повністю зосередитися на розвитку бізнесу та істотно скоротити адміністративні витрати, при цьому отримавши послуги в тому обсязі, в якому їх надав би IT-відділ.

Обслуговування підприємств

Абонентське обслуговування користувачів
350 ₴ 250 ₴
Обслуговування сервера
Обслуговування RDP сервера (сервер віддалених робочих столів)
від 2500 ₴ / міс
Обслуговування Windows Server
Обслуговування Windows Server з розгорнутим на ньому SQL сервером
Договірна
Обслуговування виділеного сервера
Обслуговування виділених / хмарних серверів з виртуалізацією
від 3750 ₴ / міс
Обслуговування поштового сервера
Обслуговування та підтримка поштових серверів / сервісів
від 1250 ₴ / міс
Рішення точкових завдань
Рішення точкових завдань або проблем пов'язаних з роботою сервера
350 ₴ / год
Локальна мережа підприємства
Обслуговування та підтримка локальної мережі підприємства в тому числі і на обладнанні MikroTik / CISCO (віддалені офіси / VPN / WiFi AP контролери)
від 2500 ₴ / міс
Рішення задач ЛОС
Рішення точкових завдань або проблем (в тому числі і на обладнанні MikroTik, CISCO)
450 ₴ / год
Обслуговування робочих станцій
Обслуговування ПК користувачів (обслуговування і конфігурація ОС, своєчасна допомога в роботі з ПК, періодична діагностика, обробка скарг користувачів на роботу ПК)
від 300 ₴ / міс
Рішення задач
Рішення точкових завдань або проблем пов'язаних з обслуговуванням робочих станцій
250 ₴ / год

 

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги абонентського обслуговування в Одесі!

 

Безперебійне функціонування офісної оргтехніки, допомога в налаштуванні комп’ютерів в Одесі, профілактичні роботи будь-якої складності, технічне обслуговування і ремонт комп’ютерів в Одесі – ці та інші послуги найвищої якості доступні клієнтам КСЦ «Torrens. Ми працюємо швидко і якісно. Також в числі наших послуг – обслуговування мереж та IT-обслуговування в Одесі. Для безперервної, ефективної роботи компанії в цілому і кожного її фахівця окремо необхідна налагоджена робота комп’ютерної техніки. Вчасно проведена профілактика забезпечить безперебійну роботу всього офісу, дозволить не втратити і не допустити витоку цінних даних.

 

Значить – істотно знижуються фінансові ризики будь-якої організації!

 

Співробітники КСЦ своєчасно діагностують обладнання, виявлять найменші неполадки і можливі проблеми в роботі технічного оснащення і програмного забезпечення.

При віддаленому абонентське обслуговування комп’ютерів в Одесі наші професіонали оперативно реагують на будь-яку проблему, що виникла в офісі клієнта. Це можливо завдяки шифрованому каналу віддаленого доступу доступу до обладнання підприємства. Тобто необхідність відвідування комп’ютерних сервісних центрів в Одесі знижується до мінімуму. Це дозволяє заощадити час, фінанси і забезпечити безперебійну роботу вашого офісу.

У разі необхідності, підприємствам надається термінова комп’ютерна допомога з виїздом на місце в будь-яку точку Одеси. Після попередньої домовленості клієнтську організацію відвідає системний адміністратор. Він проведе якісну діагностику всієї it-інфраструктури та своєчасно виявить потенційно вузькі міста у її роботі. При раптовій поломці будь-якої техніки виїзд комп’ютерного майстра в межах Одеси здійснюється протягом трьох годин з моменту подачі заявки.

Вартість абонентського обслуговування в Одесі прийнятна і повністю виправдана. В середньому, ціна місячного сервісного супроводу для одного комп’ютера – 350 гривень.

При цьому наші клієнти гарантовано отримують якісні послуги:

  • сервісне обслуговування абонентів, ремонт комп’ютерної техніки, ремонт ноутбуків в Одесі;
  • забезпечення безперебійного функціонування комп’ютерів;
  • профілактичні огляди всіх складових персонального комп’ютера;
  • систематичне створення резервних копій стратегічних баз типу 1С, Клієнт-Банк, Medoc та іншої необхідної інформації;
  • проведення оперативного оновлення антивірусів і операційних систем;
  • невідкладний виїзд інженера на місце протягом трьох годин після надходження заявки.

 

Відгуки наших клієнтів

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Maksim Shum
8 Квітня 2018

Спасибо большое за швидкий і якісний сервіс. А то без компа тяжко коли на ньому працюєш))) А тут вранці заніс і ввечері вже забрав, швидко знайшли неполадку і усунули.

Марія Ніколаєва
6 Квітня 2018

Звернулася в цей сервісний центр по рекомендації і зовсім не пошкодувала. Олексій справжній професіонал і знавець своєї справи. Дохідливо пояснив причини поломки і можливі варіанти ремонту, порадив який і чому варіант краще вибрати.

Анастасія Лук’янчук
5 Квітня 2018

Дякую співробітникам цієї фірми, завжди і в будь-який час дадуть відповідь на всі питання і завжди допоможуть. Комп’ютер і ноутбук обслуговую тільки у них багато років і дуже задоволена. Спасибі вам!

Alexandr Yatov
18 Липня 2016

Відмінний сервіс, апгрейдив ноутбук, замовили, встановили, почистили, відмінні ціни, виконання в найкоротші терміни, раджу!

Сергій Беккер
8 Липня 2016

Залишився дуже задоволений гарантійним сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин