компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Ремонт комп’ютерів Апаратний ремонт комп’ютерів

Апаратний ремонт комп’ютерів

У комп'ютерному сервіс центрі Torrens ви можете якісно і швидко провести апаратний ремонт комп'ютера, а також отримати гарантію на виконану роботу і запчастини.

Ремонт комп'ютерів

Виявлення несправності і блоковий ремонт
400 ₴ 300 ₴
Блочний ремонт
Блочний ремонт (заміна несправних комплектуючих ПК, вентиляторів, CPU, заміна материнської плати, заміна HDD / SSD (жорсткого диска), батарейки BIOS, шлейфів, ОЗУ)
350 ₴
Прошивка BIOS
Прошивка / Оновлення BIOS на комп'ютері (ПК)
400 ₴
Компонентний ремонт
Компонентний ремонт (заміна конкретного несправного елемента деталі шляхом пайки)
від 450 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги апаратного ремонту комп’ютерів Одесі!

 

Несправності в комп’ютері можуть носити як апаратний, так і програмний характер. 

До апаратних поломок відноситься вихід з ладу комплектуючих комп’ютера (блок живлення, материнська плата, відеокарта, процесор, кулери і т.д.) внаслідок їх фізичного зносу, пошкодження, перепадів напруги або короткого замикання.

Якщо ПК не вмикається. Найчастіше така проблема пов’язана з блоком живлення. Якщо блок живлення підлягає ремонту, то ми полагодимо його в найкоротші терміни. Якщо відновити його неможливо, ми підберемо гідну за якістю і ціною альтернативу для заміни. 

Некоректна робота ПК також може бути пов’язана з апаратною частиною. Досить часто причиною різних неполадок і збоїв є жорсткий диск, материнська плата або оперативна пам’ять. В такому випадку ми проводимо діагностику, для з’ясування точної причини збоїв і оперативно усуваємо її.

Комп’ютер повільно працює, часто зависає, гальмує, шумить або перегрівається. Причина може бути в несправному кулері, у великій кількості пилу всередині корпусу, у застарілый термопасті. У чому конкретно полягає причина поганої продуктивності комп’ютера можна дізнатися, довіривши діагностику ПК професіоналам нашого сервіс центру.

Комп’ютер застарів, не вистачає потужності для улюблених ігор або робочих програм. У нашому сервіс центрі ви можете зробити якісний і при цьому бюджетний апгрейд свого комп’ютера. Ми підберемо і замінимо застарілі деталі, щоб ваш ПК працював на максимум своїх можливостей.

Також ми займаємося ремонтом материнських плат, звуко- і відеокарт будь-якого ступеня складності. Наші фахівці проведуть повну апаратну діагностику і виконають якісний ремонт. В максимально стислі терміни ви отримаєте назад повністю відновлений ПК і гарантію на проведений ремонт та запчастини.

Відгуки наших клієнтів

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Maksim Shum
8 Квітня 2018

Спасибо большое за швидкий і якісний сервіс. А то без компа тяжко коли на ньому працюєш))) А тут вранці заніс і ввечері вже забрав, швидко знайшли неполадку і усунули.

Марія Ніколаєва
6 Квітня 2018

Звернулася в цей сервісний центр по рекомендації і зовсім не пошкодувала. Олексій справжній професіонал і знавець своєї справи. Дохідливо пояснив причини поломки і можливі варіанти ремонту, порадив який і чому варіант краще вибрати.

Анастасія Лук’янчук
5 Квітня 2018

Дякую співробітникам цієї фірми, завжди і в будь-який час дадуть відповідь на всі питання і завжди допоможуть. Комп’ютер і ноутбук обслуговую тільки у них багато років і дуже задоволена. Спасибі вам!

Alexandr Yatov
18 Липня 2016

Відмінний сервіс, апгрейдив ноутбук, замовили, встановили, почистили, відмінні ціни, виконання в найкоротші терміни, раджу!

Сергій Беккер
8 Липня 2016

Залишився дуже задоволений гарантійним сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин