Комп'ютерний сервісний центр

Перевірити статус
Головна Ремонт комп’ютерів Апаратний ремонт комп’ютерів

Апаратний ремонт комп’ютерів

У комп'ютерному сервіс центрі Torrens ви можете якісно і швидко провести апаратний ремонт комп'ютера, а також отримати гарантію на виконану роботу і запчастини.

Ремонт комп'ютерів

Виявлення несправності і блоковий ремонт
800 ₴ 700 ₴
Блочний ремонт
Блочний ремонт (заміна несправних комплектуючих ПК, вентиляторів, CPU, заміна материнської плати, заміна HDD / SSD (жорсткого диска), батарейки BIOS, шлейфів, ОЗУ)
700 ₴
Прошивка BIOS
Прошивка / Оновлення BIOS на комп'ютері (ПК)
750 ₴
Компонентний ремонт
Компонентний ремонт (заміна конкретного несправного елемента деталі шляхом пайки)
від 850 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги апаратного ремонту комп’ютерів Одесі!

 

Несправності в комп’ютері можуть носити як апаратний, так і програмний характер. 

До апаратних поломок відноситься вихід з ладу комплектуючих комп’ютера (блок живлення, материнська плата, відеокарта, процесор, кулери і т.д.) внаслідок їх фізичного зносу, пошкодження, перепадів напруги або короткого замикання.

Якщо ПК не вмикається. Найчастіше така проблема пов’язана з блоком живлення. Якщо блок живлення підлягає ремонту, то ми полагодимо його в найкоротші терміни. Якщо відновити його неможливо, ми підберемо гідну за якістю і ціною альтернативу для заміни. 

Некоректна робота ПК також може бути пов’язана з апаратною частиною. Досить часто причиною різних неполадок і збоїв є жорсткий диск, материнська плата або оперативна пам’ять. В такому випадку ми проводимо діагностику, для з’ясування точної причини збоїв і оперативно усуваємо її.

Комп’ютер повільно працює, часто зависає, гальмує, шумить або перегрівається. Причина може бути в несправному кулері, у великій кількості пилу всередині корпусу, у застарілый термопасті. У чому конкретно полягає причина поганої продуктивності комп’ютера можна дізнатися, довіривши діагностику ПК професіоналам нашого сервіс центру.

Комп’ютер застарів, не вистачає потужності для улюблених ігор або робочих програм. У нашому сервіс центрі ви можете зробити якісний і при цьому бюджетний апгрейд свого комп’ютера. Ми підберемо і замінимо застарілі деталі, щоб ваш ПК працював на максимум своїх можливостей.

Також ми займаємося ремонтом материнських плат, звуко- і відеокарт будь-якого ступеня складності. Наші фахівці проведуть повну апаратну діагностику і виконають якісний ремонт. В максимально стислі терміни ви отримаєте назад повністю відновлений ПК і гарантію на проведений ремонт та запчастини.

Відгуки наших клієнтів

R
3 Листопада 2023

За часом зробили як обіцяли, за ціною – може трохи задорого. Заодно продули корпус комп’ютера, що скоріше говорить як мінімум про підтримку чистоти та порядок у сервісі

Анатолий Вассерман
20 Жовтня 2023

Мені сподобався сервіс, ремонтував ноутбук та ще досить старенький, компетентна допомога, деталі для заміни по нормальним цінам! Якщо що по техніці, то планую в майбутньому також звертатися в цей комп’ютерний сервіс!

Олександр
14 Жовтня 2023

Дуже задоволений сервісом! Ноут відремонтували швидко та помірно.

Maryna Gerts
12 Жовтня 2023

Сервіс супер! Дуже швидко, якісно вирішили питання з ноутбуком. Була в декількох інших сервісах, то за їхніми словами все було потрібно і довше, і дорожче робити. Тому маю з чим зрівняти. Рекомендую!

Валерия Валерия
10 Жовтня 2023

Відмінний сервіс, доступні ціни, швидке вирішення проблеми. Приємне ставлення до клієнта )

Kenny McCormick
6 Жовтня 2023

Приніс відеокарту на обслуговування, через годину майстер зателефонував і сказав що температури в повному порядку і обслуговування не потрібне, марнування грошей. Забрав назад нічого не заплативши

Денис Шлапак
12 Вересня 2023

Дуже якісно і швидко навели лад у комп’ютері! Всім раджу дуже хороший центр!

ThisNameIsAFail
18 Серпня 2023

Приємні хлопці, знаються на своїй справі, принаймні нарікань не було, не намагаються розвести на бабло недосвідчених користувачів, як зазвичай це буває в комп’ютерних історіях

Роблять все не так швидко, як хотілося б, але там буквально дві людини, що займаються безпосередньо комп’ютерами, наскільки я зрозумів, і якщо вони роблять свою справу якісно, то можна і потерпіти

З мінусів: не супер локація, маленьке і не найохайніше приміщення, чисто такий «мужицький цех», проте завдання своє виконує, ціни помірні, рекомендувати можу

Светлана Козиянчук
15 Червня 2023

Зверталася з приводу установки ПЗ, дякую, все на найвищому рівні

Андрій Топольницкий
23 Травня 2023

Хороший сервіс, майстри своєї справи
Неодноразово допомагали в ремонті та апгрейді ПК, ціни 🔥

Reys
10 Травня 2023

За пів дня полагодили сині екрани на пк, з якими я боровся не один рік.

Интер Шина
14 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже допомогли із ремонтом. Швидко на місці вилікували. Дякую.

Alexei Fateev
10 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже задоволений результатом, швидко та якісно! Рекомендую однозначно! Справжні професіонали своєї справи!

Сергей
14 Грудня 2021

Здавав сюди свій комп на ремонт, перестав вмикатися. Перевірили, чи просто поставили батарейку Біоса і все запрацювало. Дуже приємно, що не нав’язали непотрібний ремонт та не розвели на гроші. Комп працює, я задоволений. Чесна організація із чесними цінами. Рекомендую!

Oleksii Yermakov
22 Листопада 2021

Все задовольнило і ціна та час

Алексей Козак
5 Листопада 2021

Чудовий сервіс. Чинив там відеокарту, зробили все добре і недорого. Також приємний ремонт та ввічливий обслуговуючий персонал. Всім рекомендую

Alex Sudarkin
23 Жовтня 2021

Все дуже сподобалося: прийом, оперативність, інформативність, якість, увага!

Serhii Ovsiannikov
14 Жовтня 2021

Роблять свою роботу як належить, широкий профіль. Рекомендую

Василий Коваль
5 Жовтня 2021

Багато років керую техніку хлопцям. Навіть збився з рахунку. Хоча доводиться їздити до сервісного центру з Таїрова до центру, зовсім не шкодую. Роблять усе гаразд. Узгоджують усі роботи і ти розумієш, що роблено і скільки буде коштувати.
Конфіденційність даних, знову ж таки.
Ще дуже приємно, що сервісний центр сам знаходить запчастини та змінює у разі потреби. Ціни часом дешевші ніж у магазині. Подвійна вигода: заощаджуєш і не паришся.
Сервісний центр із області – не соромно порекомендувати. Що власне я і друзям рекомендую. ) GO.

Андрей Кузнецов
11 Вересня 2021

Звертався разів 5 вже, завжди йшов із приємним відчуттям, навіть якщо не змогли допомогти. Жодного обдиралова чи передоплат.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин