компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Установка ПЗ Перезавантаження ОС

Перезавантаження ОС

Яким би сучасним і потужним не був би ваш комп'ютер або ноутбук, рано чи пізно виникають нюанси з експлуатацією операційної системи. З'являється велика кількість системного сміття помилок і т д. Найправильніше в такому випадку рішення - це перевстановлення операційної системи.

Перезавантаження ОС

Перезавантаження ОС Windows
600 ₴ 500 ₴
Перезавантаження Windows
Перезавантаження ОС Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 з перенесенням (збереженням) всіх даних користувача
500 ₴
Перезавантаження MacOS
Перезавантаження ОС MacOS Leopard / Lion / El Capitan / Mojave / Catalina і т.д.
1000 ₴
Перезавантаження Linux
Перезавантаження ОС Linux (дистрибутиви Ubuntu / Linux mint / Debian / OpenSuSE)
600 ₴
Перезавантаження Windows + бухгалтерія
Перезавантаження ОС Windows XP / Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 зі збереженням і перенесенням бухгалтерського ПО (m.e doc / sonata / 1c / клієнт-банки / і т.д)
800 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги перезавантаження ОС в Одесі!

 

КСЦ “Torrens” надає такі послуги як:

  • перезавантаження Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • перезавантаження MacOS перевстановлення Linux (Ubuntu, Linux mint, Debian, OpenSuSe)
  • перезавантаження Unix

Важливо! Щоб не втратити інформацію з пристрою, необхідно зберегти дані на інший носій перед тим, як встановлювати операційну систему. У вартість послуги входить встановлення та налаштування ОС, драйвери, базовий пакет програм і перенесення даних користувача на нову, перезавантажену ОС. Додатково можна встановити будь-яке, потрібне вам, програмне забезпечення, програми для роботи гри і т д.

В інтернеті можна знайти безліч помічників, статей і відео уроків “як самому встановити операційну систему”. Але виходячи з нашого досвіду, можемо сказати – якщо не впевнені у своїх силах, краще зверніться в сервіс центр. Дешевше встановити ОС у фахівців ніж потім виправляти свої помилки.

Коли необхідне перезавантаження операційної системи?

  • комп’ютер або ноутбук став повільно працювати (гальмувати) 
  • система постійно видає помилки зависання ПК або ноутбука, відсутність реакції на “гарячі клавіші” 
  • пк або ноут вимикається або перезавантажується 
  • не завантажує систему, зависання на запуск 
  • комп’ютер засмічений вірусами або шкідливим софтом 
  • заміна старої версії системи на нову
  • Windows 10 не завантажується після оновлення

Відгуки наших клієнтів

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Maksim Shum
8 Квітня 2018

Спасибо большое за швидкий і якісний сервіс. А то без компа тяжко коли на ньому працюєш))) А тут вранці заніс і ввечері вже забрав, швидко знайшли неполадку і усунули.

Марія Ніколаєва
6 Квітня 2018

Звернулася в цей сервісний центр по рекомендації і зовсім не пошкодувала. Олексій справжній професіонал і знавець своєї справи. Дохідливо пояснив причини поломки і можливі варіанти ремонту, порадив який і чому варіант краще вибрати.

Анастасія Лук’янчук
5 Квітня 2018

Дякую співробітникам цієї фірми, завжди і в будь-який час дадуть відповідь на всі питання і завжди допоможуть. Комп’ютер і ноутбук обслуговую тільки у них багато років і дуже задоволена. Спасибі вам!

Alexandr Yatov
18 Липня 2016

Відмінний сервіс, апгрейдив ноутбук, замовили, встановили, почистили, відмінні ціни, виконання в найкоротші терміни, раджу!

Сергій Беккер
8 Липня 2016

Залишився дуже задоволений гарантійним сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин