Комп'ютерний сервісний центр

Перевірити статус
Головна Установка ПЗ

Установка ПЗ

Комп'ютерний сервісний центр «Torrens» надає послуги з установки програмного забезпечення і роботі з даними в Одесі якісно і в строк. Нижче надано список наших послуг:

Установка ПЗ

Установка Windows
850 ₴ 750 ₴
Відновлення та копіювання даних
Копіювання даних з повністю справного жорсткого диска комп'ютера (ноутбука), з неушкодженою логічною структурою.
500 ₴
Захист даних
Надійне знищення даних (без будь-якої можливості відновити дані, диск при цьому залишається справним)
500 ₴ (1 Тб)
Чисте встановлення ОС
Встановлення Windows 7 / Windows 10 / Windows 11 з набором драйверів і базового комплекту програмного забезпечення
750 ₴
Перевстановлення ОС
Перевстановлення Windows 7 / Windows 10 / Windows 11 зі збереженням всіх даних користувача, набором драйверів і базового комплекту програмного забезпечення
850 ₴
Профілактика ОС
Комплексна чистка ОС (оновлення драйверів всіх пристроїв, чистка тимчасових файлів, чищення реєстру, оновлення базового безкоштовного програмного забезпечення, антивірусів, оптимізація роботи ОС, установка утиліт, які блокують рекламні банери і т.д.)
600 ₴
Встановлення ПЗ
Встановлення додаткових програм, ігор і т.д.
від 350 ₴
Додаткові послуги
Роботи не підпадають під описані категорії (такі як вузьконаправлене конфігуроване ПЗ, підключення декількох ПК до принтера, усна консультація і т.д)
450 ₴ / год

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги установки ПЗ в Одесі!

 

Будь-якому користувачеві в сучасному світі доступне будь-яке програмне забезпечення. Кожен бажаючий може використовувати ігри і програми з Інтернет-простору. Але для установки і успішного функціонування програми або гри не завжди беруться до уваги ті чи інші вимоги.

Нерідко вони просто не відповідають комплектації комп’ютера. Як підсумок – через велику кількість не функціональних файлів, системних помилок, незавершених програм, марного ПО, робота комп’ютера гальмується, а вільного місця на жорсткому диску стає значно менше.

Виникають нарікання до неефективної роботи комп’ютера, затримки процесів, збоїв і неполадок в системі. Закономірно, що такому користувачеві потрібні якісні послуги комп’ютерної допомоги в Одесі.

Для того, щоб збільшити швидкість роботи комп’ютера, зберегти його функціональність, зменшивши витрати на пакет програм, необхідно грамотно підійти до підбору ПО. Воно повинно повністю відповідати запитам користувача. Для цього можна звернутися в наш комп’ютерний сервісний центр в Одесі , або скористатися послугою комп’ютерної допомоги в Одесі.

 

Відгуки наших клієнтів

R
3 Листопада 2023

За часом зробили як обіцяли, за ціною – може трохи задорого. Заодно продули корпус комп’ютера, що скоріше говорить як мінімум про підтримку чистоти та порядок у сервісі

Анатолий Вассерман
20 Жовтня 2023

Мені сподобався сервіс, ремонтував ноутбук та ще досить старенький, компетентна допомога, деталі для заміни по нормальним цінам! Якщо що по техніці, то планую в майбутньому також звертатися в цей комп’ютерний сервіс!

Олександр
14 Жовтня 2023

Дуже задоволений сервісом! Ноут відремонтували швидко та помірно.

Maryna Gerts
12 Жовтня 2023

Сервіс супер! Дуже швидко, якісно вирішили питання з ноутбуком. Була в декількох інших сервісах, то за їхніми словами все було потрібно і довше, і дорожче робити. Тому маю з чим зрівняти. Рекомендую!

Валерия Валерия
10 Жовтня 2023

Відмінний сервіс, доступні ціни, швидке вирішення проблеми. Приємне ставлення до клієнта )

Kenny McCormick
6 Жовтня 2023

Приніс відеокарту на обслуговування, через годину майстер зателефонував і сказав що температури в повному порядку і обслуговування не потрібне, марнування грошей. Забрав назад нічого не заплативши

Денис Шлапак
12 Вересня 2023

Дуже якісно і швидко навели лад у комп’ютері! Всім раджу дуже хороший центр!

ThisNameIsAFail
18 Серпня 2023

Приємні хлопці, знаються на своїй справі, принаймні нарікань не було, не намагаються розвести на бабло недосвідчених користувачів, як зазвичай це буває в комп’ютерних історіях

Роблять все не так швидко, як хотілося б, але там буквально дві людини, що займаються безпосередньо комп’ютерами, наскільки я зрозумів, і якщо вони роблять свою справу якісно, то можна і потерпіти

З мінусів: не супер локація, маленьке і не найохайніше приміщення, чисто такий «мужицький цех», проте завдання своє виконує, ціни помірні, рекомендувати можу

Светлана Козиянчук
15 Червня 2023

Зверталася з приводу установки ПЗ, дякую, все на найвищому рівні

Андрій Топольницкий
23 Травня 2023

Хороший сервіс, майстри своєї справи
Неодноразово допомагали в ремонті та апгрейді ПК, ціни 🔥

Reys
10 Травня 2023

За пів дня полагодили сині екрани на пк, з якими я боровся не один рік.

Интер Шина
14 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже допомогли із ремонтом. Швидко на місці вилікували. Дякую.

Alexei Fateev
10 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже задоволений результатом, швидко та якісно! Рекомендую однозначно! Справжні професіонали своєї справи!

Сергей
14 Грудня 2021

Здавав сюди свій комп на ремонт, перестав вмикатися. Перевірили, чи просто поставили батарейку Біоса і все запрацювало. Дуже приємно, що не нав’язали непотрібний ремонт та не розвели на гроші. Комп працює, я задоволений. Чесна організація із чесними цінами. Рекомендую!

Oleksii Yermakov
22 Листопада 2021

Все задовольнило і ціна та час

Алексей Козак
5 Листопада 2021

Чудовий сервіс. Чинив там відеокарту, зробили все добре і недорого. Також приємний ремонт та ввічливий обслуговуючий персонал. Всім рекомендую

Alex Sudarkin
23 Жовтня 2021

Все дуже сподобалося: прийом, оперативність, інформативність, якість, увага!

Serhii Ovsiannikov
14 Жовтня 2021

Роблять свою роботу як належить, широкий профіль. Рекомендую

Василий Коваль
5 Жовтня 2021

Багато років керую техніку хлопцям. Навіть збився з рахунку. Хоча доводиться їздити до сервісного центру з Таїрова до центру, зовсім не шкодую. Роблять усе гаразд. Узгоджують усі роботи і ти розумієш, що роблено і скільки буде коштувати.
Конфіденційність даних, знову ж таки.
Ще дуже приємно, що сервісний центр сам знаходить запчастини та змінює у разі потреби. Ціни часом дешевші ніж у магазині. Подвійна вигода: заощаджуєш і не паришся.
Сервісний центр із області – не соромно порекомендувати. Що власне я і друзям рекомендую. ) GO.

Андрей Кузнецов
11 Вересня 2021

Звертався разів 5 вже, завжди йшов із приємним відчуттям, навіть якщо не змогли допомогти. Жодного обдиралова чи передоплат.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин