Компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Адміністрування серверів

Адміністрування серверів

Послуга, що дозволяє отримати якісне сервісне обслуговування операційних систем Linux, Windows, FreeBSD, а також програмного забезпечення ПК. Адміністрування серверів в Одесі гарантує безперебійну та безпечну роботу системи, продуктивне управління всіма користувачами, програмами і всієї операційною системою.

Адміністрування серверів

Установка ОС Windows Server
4000 ₴ 3500 ₴
Установка і розгортання серверів
Установка ОС Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 / 2016/2019 + базове конфігурація під завдання замовника
від 3500 ₴
Установка і розгортання серверів +
Установка ОС Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 / 2016/2019 + повне конфігурація під завдання замовника, введення в експлуатацію з віддаленої підтримкою 7 днів
від 4000 ₴
Розгортання виділених серверів
Розгортання виділених серверів (гіпер визор з підтримкою декількох віртуальних серверів) і віртуальних серверів на хмарних сервісах (сервіси вибираються і оплачуються замовником окремо)
від 5500 ₴
Поштовий сервер
Створення та розгортання поштового сервера (послуги орендованих сервісів оплачуються окремо замовником в залежності від обраних сервісів)
2000 ₴
Консультація
Консультація по підбору конфігурації сервера / вибору хмарного сервісу
від 600 ₴
Розгортання ролей сервера
Розгортання ролей сервера (Термінальний сервер / DHCP сервер / FTP сервер / VPN сервер і т.д)
від 1000 ₴
Рішення точкових проблем
Рішення точкових проблем або завдань пов'язаних з роботою сервера
550 ₴ / год

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги адміністрування серверів в Одесі!

 

У чому переваги віддаленого обслуговування серверів? Для того, щоб в роботі будь-якої операційної системи не виникало проблем і збоїв, потрібно систематичне обслуговування. Зазвичай для цих цілей вдаються до послуг системного адміністратора, IT-фахівця. Вартість послуг такого затребуваного, кваліфікованого співробітника досить висока. Крім того, варто враховувати гарантований соціальний пакет, податки, надання робочого місця і т.д. Навіщо ж платити більше, якщо можна отримати весь пакет якісних послуг з налаштування та обслуговування серверів в Одесі за значно меншу ціну?

Для фахівців нашої компанії не буває нерозв’язних проблем. Їх високий рівень кваліфікації, професійна підготовка і досвід гарантують налагоджену, безперебійну роботу сервера вашої організації. Встановити і налаштувати будь-який сервер для професіоналів, які якісно і своєчасно виконують свою роботу, не складе ніяких труднощів.

Подальше адміністрування сервера в Одесі передбачає надання цілого комплексу якісних послуг:

  • Управління linux, Windows, VPS / VDS серверами і поштовим сервером;
  • Разове обслуговування Windows – серверів;
  • Установка, настройка ПО Windows сервера;
  • Установка специфічного програмного забезпечення на вимогу клієнта, оновлення, нова настройка;
  • Налаштування політики безпеки;
  • Налагодження резервного копіювання, формування необхідних копій даних користувача;
  • Відновлення втрачених, внаслідок збою, даних із зарезервованих копій;
  • Повний аналіз логів (журналів) роботи існуючого програмного забезпечення, сервісних додатків для визначення можливих збоїв, а також усунення виниклих неполадок.

Відгуки наших клієнтів

Интер Шина
14 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже допомогли із ремонтом. Швидко на місці вилікували. Дякую.

Alexei Fateev
10 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже задоволений результатом, швидко та якісно! Рекомендую однозначно! Справжні професіонали своєї справи!

Сергей
14 Грудня 2021

Здавав сюди свій комп на ремонт, перестав вмикатися. Перевірили, чи просто поставили батарейку Біоса і все запрацювало. Дуже приємно, що не нав’язали непотрібний ремонт та не розвели на гроші. Комп працює, я задоволений. Чесна організація із чесними цінами. Рекомендую!

Oleksii Yermakov
22 Листопада 2021

Все задовольнило і ціна та час

Алексей Козак
5 Листопада 2021

Чудовий сервіс. Чинив там відеокарту, зробили все добре і недорого. Також приємний ремонт та ввічливий обслуговуючий персонал. Всім рекомендую

Alex Sudarkin
23 Жовтня 2021

Все дуже сподобалося: прийом, оперативність, інформативність, якість, увага!

Serhii Ovsiannikov
14 Жовтня 2021

Роблять свою роботу як належить, широкий профіль. Рекомендую

Василий Коваль
5 Жовтня 2021

Багато років керую техніку хлопцям. Навіть збився з рахунку. Хоча доводиться їздити до сервісного центру з Таїрова до центру, зовсім не шкодую. Роблять усе гаразд. Узгоджують усі роботи і ти розумієш, що роблено і скільки буде коштувати.
Конфіденційність даних, знову ж таки.
Ще дуже приємно, що сервісний центр сам знаходить запчастини та змінює у разі потреби. Ціни часом дешевші ніж у магазині. Подвійна вигода: заощаджуєш і не паришся.
Сервісний центр із області – не соромно порекомендувати. Що власне я і друзям рекомендую. ) GO.

Андрей Кузнецов
11 Вересня 2021

Звертався разів 5 вже, завжди йшов із приємним відчуттям, навіть якщо не змогли допомогти. Жодного обдиралова чи передоплат.

Евгений Горобец
12 Грудня 2020

Нормальна контора все роблять професійно якісно і швидко недорого

siri Хюстон
11 Грудня 2020

Швидко і якість на висоті

Дмитрий Зазнобин
28 Листопада 2020

Хороший сервіс, швидко, зручно, приємно.

Marina Morozova
27 Жовтня 2020

Хотіла б подякувати всю Вашу команду за якість обслуговування (при вкрай доступною вартості), оперативність у вирішенні проблем, наявність саппорта – працює також і віддалено – роблять Вас і Вашу компанію більш перспективними. Відремонтовано все в найкоротші терміни, з підтримкою і консультацією в реальному режимі. Швидко, оперативно, якісно. З великим задоволенням буду звертатися до Вас ще. Найкращі рекомендації Вашій команді. Дякую! З повагою, Марина

Valentin V.
20 Вересня 2020

Віддавав в ремонт кілька разів свої ноутбуки в цей сервісний центр. По-перше, що найважливіше, жодного разу не намагалися придумати і навернути проблем з ноутбуками. Один раз здавав з упевненістю, що є поломка, мені переустановили драйвера і повернули не взявши ні копійки. Сервісу можна сміливо довіряти, чи не розведуть. Завжди ввічливе спілкування. Ремонт роблять в термін, при цьому дуже швидко. На прохання зробити швидше, зробили швидше. На ціною запчастин не обманюють, роблять мінімальну націнку від найнижчої ціни в інтернеті. Рекомендую сервіс всім знайомим, хто запитує про ремонт

Хомяк 666
12 Вересня 2020

Щоб продовжувати користуватися частково несправним ноутбуком, домовився підвезти його саме тоді, коли почнуть ремонт. В результаті вийшов терміновий ремонт в ціну звичайного. Хлопці ще й почистили ноутбук зсередини … Коротше, поставилися по-хазяйськи. Прекрасний сервіс, всім рекомендую.

Alexs Sh
25 Серпня 2020

Cдавав в ремонт настільний ПК і ноутбук.Ремонт і чистка зроблені якісно, швидко і за пріемленную ціну. Прекрасний сервіс і доброзичливий персонал. Всім рекомендую. p.s.В іншому СЦ здавав цей-же ноут, ціна була озвучена в 2 рази більше і після всього після 2-тижневого очікування ноут повернули без ремонту.

Alex Naymkin
28 Липня 2020

It is amazing

Алексей Сергеевич
31 Березня 2020

У мене була велика проблема з роботою інтернета.Постоянно все глючить і гальмувало. Думав змінити провайдера, але в нашому будинку їх всього два і обидва не дуже. Після того як звернувся до фахівця Олександру з фірми «Torrens” проблема була благополучно усунена. Олександр встановив і налаштував якісне обладнання. Зараз всі пристрої в будинку працюють відмінно, як від інтернет розеток так і по Wi Fi.

Александр Романов
21 Січня 2020

Відмінне обслуговування, зробили ремонт швидко і в строк, та ще й удвічі дешевше, ніж хотів взяти приватний майстер. З упевненістю буду користуватися їхніми послугами і далі.

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин