Комп'ютерний сервісний центр

Перевірити статус
Головна Ремонт ноутбуків Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків Acer

Комп'ютерний сервісний центр «Torrens» якісно і швидко ремонтує ноутбуки в Одесі за помірними цінами. На послуги КСЦ «Torrens» надається гарантія 1 - 12 місяців, на комплектуючі - до 36 місяців.

Ремонт
ноутбуків Acer

комплексна діагностика ноутбука
400 ₴ 300 ₴
Діагностика ноутбука
Комплексна діагностика ноутбука (пошук несправності ноутбука, перевірка пам'яті, жорсткого диска, процесора, температурного режиму)
від 300 ₴
Апаратна чистка пристрою
Профілактика ноутбука (повний або частковий розбір пристрою, чистка та продування від пилу, заміна термопасти і термопрокладок)
від 750 ₴
Апаратний ремонт ноутбуків
Виявлення несправності і блоковий ремонт (заміна системи охолодження, HDD (жорсткого диска), заміна шлейфів, клавіатури, оперативної пам'яті) ноутбука
від 750 ₴
Програмний ремонт ноутбука
Програмний ремонт ПК (виправлення реєстру, оновлення ОС, перевстановлення драйверів, конфігурування ОС, виправлення "синього екрану смерті", видалення вірусного ПЗ і т.д)
550 ₴
Перевстановлення операційної системи (ОС)
Перевстановлення ОС Windows 7 / Windows 10 / Windows 11
від 850 ₴
Передпродажна підготовка ноутбука
Діагностика комплектуючих деталей. Перевірка кожного вузла пристрою на працездатність, визначення ступеня фізичного зносу комплектуючих, оцінка ринкової вартості, чистка від пилу
700 ₴

Фахівці комп’ютерного сервісного центру «Torrens» здійснюють послуги ремонту ноутбуків Acer в Одесі!

Acer – компанія заснована в 1976 році на Тайвані. Спочатку Acer розробляла мікроелектроніку для комп’ютерних ігор, а пізніше перейшла на виробництво бюджетних ПК, що допомогло їй міцно зайняти провідне місце на міжнародному ринку електроніки.

Популярність ноутбуків Acer цілком виправдана, вони володіють оптимальним співвідношенням ціна-якість, зручним дизайном, хорошими технічними параметрами, високою швидкістю роботи, а щодо ремонту – простим підбором запчастин. Але, не дивлячись на всі його переваги, ноутбуки Acer, як і вся інша техніка схильні до механічних пошкоджень і фізичного зносу.

На українському ринку ноутбуки Acer представлені в основному такими бюджетними лінійками як Aspire, Travel Mate і більш дорогими eMachines. КСЦ «Torrens» проводить ремонт ноутбуків Acer будь-якого ступеня складності: пошкодження після падіння або удару, ноутбуки залиті рідиною, синій екран, зірвані петлі і багато інших поломки.

Найпоширеніші несправності ноутбуків Acer:

 • ушкодження частин корпусу від падінь / ударів
 • несправність дискретної відеокарти
 • несправність оперативної пам’яті
 • знос / несправність кнопок клавіатури
 • несправність тач-пада
 • поломка блоку живлення
 • поломка роз’єму живлення
 • знос батареї
 • пошкодження матриці
 • несправність жорсткого диска після падіння ноутбука
 • коротке замикання на материнській платі після залиття рідиною

В цілому ноутбуки Acer зарекомендували себе як дуже надійні, але були і не дуже вдалі моделі, такі як Acer Aspire 5100. В практично кожному з них виходили з ладу південні мости IXP460 і як наслідок відмовляла клавіатура, тачпад або взагалі ноутбук переставав включатися. Пізніше з’явилися моделі Acer Aspire 5520, в яких було вже 2 типові “нюанси”, такі як північний міст MCP67 та відеочіпи на відеокартах nVidia – в результаті циклічно перезавантажується ноутбук і білий екран.

Кілька років тому, вже в нових лінійках Acer, з’явилися нові типові несправності – вихід з ладу північних мостів ATI / AMD і “вмираючі” від перегріву відеокарти того ж виробника. До слова, подібні “особливості” легко діагностуються в сервісному центрі і також легко ремонтуються, при наявності необхідних для ремонту інструментів і навичок.

Фахівці комп’ютерного сервіс центру «Torrens» проводять ремонт наступних лінійок ноутбуків Acer:

 • ремонт ноутбука acer aspire 
 • ремонт ноутбука acer predator 
 • ремонт ноутбука acer swift 
 • ремонт ноутбука acer extensa 
 • ремонт ноутбука acer nitro 
 • ремонт ноутбука acer travelmate 
 • ремонт ноутбука acer spin 
 • ремонт ноутбука acer eMachines

Комп’ютерний сервіс центр «Torrens» – це професійна команда досвідчених інженерів, які надають якісний ремонт пошкодженої техніки, а також гарантії на виконану роботу і запчастини.

Відгуки наших клієнтів

R
3 Листопада 2023

За часом зробили як обіцяли, за ціною – може трохи задорого. Заодно продули корпус комп’ютера, що скоріше говорить як мінімум про підтримку чистоти та порядок у сервісі

Анатолий Вассерман
20 Жовтня 2023

Мені сподобався сервіс, ремонтував ноутбук та ще досить старенький, компетентна допомога, деталі для заміни по нормальним цінам! Якщо що по техніці, то планую в майбутньому також звертатися в цей комп’ютерний сервіс!

Олександр
14 Жовтня 2023

Дуже задоволений сервісом! Ноут відремонтували швидко та помірно.

Maryna Gerts
12 Жовтня 2023

Сервіс супер! Дуже швидко, якісно вирішили питання з ноутбуком. Була в декількох інших сервісах, то за їхніми словами все було потрібно і довше, і дорожче робити. Тому маю з чим зрівняти. Рекомендую!

Валерия Валерия
10 Жовтня 2023

Відмінний сервіс, доступні ціни, швидке вирішення проблеми. Приємне ставлення до клієнта )

Kenny McCormick
6 Жовтня 2023

Приніс відеокарту на обслуговування, через годину майстер зателефонував і сказав що температури в повному порядку і обслуговування не потрібне, марнування грошей. Забрав назад нічого не заплативши

Денис Шлапак
12 Вересня 2023

Дуже якісно і швидко навели лад у комп’ютері! Всім раджу дуже хороший центр!

ThisNameIsAFail
18 Серпня 2023

Приємні хлопці, знаються на своїй справі, принаймні нарікань не було, не намагаються розвести на бабло недосвідчених користувачів, як зазвичай це буває в комп’ютерних історіях

Роблять все не так швидко, як хотілося б, але там буквально дві людини, що займаються безпосередньо комп’ютерами, наскільки я зрозумів, і якщо вони роблять свою справу якісно, то можна і потерпіти

З мінусів: не супер локація, маленьке і не найохайніше приміщення, чисто такий «мужицький цех», проте завдання своє виконує, ціни помірні, рекомендувати можу

Светлана Козиянчук
15 Червня 2023

Зверталася з приводу установки ПЗ, дякую, все на найвищому рівні

Андрій Топольницкий
23 Травня 2023

Хороший сервіс, майстри своєї справи
Неодноразово допомагали в ремонті та апгрейді ПК, ціни 🔥

Reys
10 Травня 2023

За пів дня полагодили сині екрани на пк, з якими я боровся не один рік.

Интер Шина
14 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже допомогли із ремонтом. Швидко на місці вилікували. Дякую.

Alexei Fateev
10 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже задоволений результатом, швидко та якісно! Рекомендую однозначно! Справжні професіонали своєї справи!

Сергей
14 Грудня 2021

Здавав сюди свій комп на ремонт, перестав вмикатися. Перевірили, чи просто поставили батарейку Біоса і все запрацювало. Дуже приємно, що не нав’язали непотрібний ремонт та не розвели на гроші. Комп працює, я задоволений. Чесна організація із чесними цінами. Рекомендую!

Oleksii Yermakov
22 Листопада 2021

Все задовольнило і ціна та час

Алексей Козак
5 Листопада 2021

Чудовий сервіс. Чинив там відеокарту, зробили все добре і недорого. Також приємний ремонт та ввічливий обслуговуючий персонал. Всім рекомендую

Alex Sudarkin
23 Жовтня 2021

Все дуже сподобалося: прийом, оперативність, інформативність, якість, увага!

Serhii Ovsiannikov
14 Жовтня 2021

Роблять свою роботу як належить, широкий профіль. Рекомендую

Василий Коваль
5 Жовтня 2021

Багато років керую техніку хлопцям. Навіть збився з рахунку. Хоча доводиться їздити до сервісного центру з Таїрова до центру, зовсім не шкодую. Роблять усе гаразд. Узгоджують усі роботи і ти розумієш, що роблено і скільки буде коштувати.
Конфіденційність даних, знову ж таки.
Ще дуже приємно, що сервісний центр сам знаходить запчастини та змінює у разі потреби. Ціни часом дешевші ніж у магазині. Подвійна вигода: заощаджуєш і не паришся.
Сервісний центр із області – не соромно порекомендувати. Що власне я і друзям рекомендую. ) GO.

Андрей Кузнецов
11 Вересня 2021

Звертався разів 5 вже, завжди йшов із приємним відчуттям, навіть якщо не змогли допомогти. Жодного обдиралова чи передоплат.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин