Комп'ютерний сервісний центр

Перевірити статус
Головна Ремонт ноутбуків Діагностика і профілактика

Діагностика і профілактика

У комп'ютерному сервіс центрі "Torrens" ви можете провести повну діагностику вашого ноутбука, профілактику, а також апаратну чистку від пилу.

Профілактика ноутбука

Комплексна діагностика ноутбука
400 ₴ 300 ₴
Діагностика ноутбука
Діагностика ноутбука з подальшим ремонтом
Безкоштовно
Комплексна діагностика
Комплексна діагностика ноутбука (пошук несправності ноутбука, перевірка пам'яті, жорсткого диска, процесора, температурного режиму)
300 ₴
Діагностика ноутбука
Діагностика ноутбука з проблемою на материнській платі (виявлення несправності ланцюга живлення / мікросхем / чіпів / елементів материнської плати)
500 ₴
Профілактика ноутбука
Профілактика ноутбука (повний або частковий розбір пристрою, чистка та продування від пилу, заміна термопасти і термопрокладок)
750-1300 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги діагностики та профілактики ноутбуків в Одесі !

 

Якщо Ви помітили, що Ваш ноутбук став працювати гірше, перегрівається, відключається, зависає або гальмує, значить настав час звернутися в сервісний центр і з’ясувати причину цих неполадок. Досить часто причиною погіршення роботи ноутбука стає пил, що скупчилася всередині корпусу. Особливою небезпекою є велика кількість пилу, що потрапила в кулер та призводить до перегріву ноутбука. А при тривалій роботі під високими температурами можуть виходити з ладу дорогі чіпи та мікросхеми на материнській платі.

Час від часу ноутбук необхідно чистити від пилу, змащувати кулер, чистити окислені контакти і обов’язково міняти термопасту. Щоб не допустити серйозних поломок ми рекомендуємо регулярно приносити ноутбук на профілактику. Це набагато дешевше і простіше, ніж витрачати гроші і час на дорогий ремонт і заміну згорілих деталей. Адже поломка ноутбука як хвороба – її дешевше запобігти, ніж лікувати.

Якісна чистка ноутбука від пилу – це дуже тонка робота, що вимагає високої кваліфікації майстра і великого досвіду в розбиранні ноутбуків. Апаратна чистка ноутбука передбачає розбір ноутбука на деталі, прочищення всіх компонентів, заміну витратних матеріалів, змащення кулерів по необхідності.

Регулярна профілактика і чистка допоможуть вирішити і навіть попередити безліч проблем з ноутбуком і подовжити на роки термін його експлуатації. 

Відгуки наших клієнтів

R
3 Листопада 2023

За часом зробили як обіцяли, за ціною – може трохи задорого. Заодно продули корпус комп’ютера, що скоріше говорить як мінімум про підтримку чистоти та порядок у сервісі

Анатолий Вассерман
20 Жовтня 2023

Мені сподобався сервіс, ремонтував ноутбук та ще досить старенький, компетентна допомога, деталі для заміни по нормальним цінам! Якщо що по техніці, то планую в майбутньому також звертатися в цей комп’ютерний сервіс!

Олександр
14 Жовтня 2023

Дуже задоволений сервісом! Ноут відремонтували швидко та помірно.

Maryna Gerts
12 Жовтня 2023

Сервіс супер! Дуже швидко, якісно вирішили питання з ноутбуком. Була в декількох інших сервісах, то за їхніми словами все було потрібно і довше, і дорожче робити. Тому маю з чим зрівняти. Рекомендую!

Валерия Валерия
10 Жовтня 2023

Відмінний сервіс, доступні ціни, швидке вирішення проблеми. Приємне ставлення до клієнта )

Kenny McCormick
6 Жовтня 2023

Приніс відеокарту на обслуговування, через годину майстер зателефонував і сказав що температури в повному порядку і обслуговування не потрібне, марнування грошей. Забрав назад нічого не заплативши

Денис Шлапак
12 Вересня 2023

Дуже якісно і швидко навели лад у комп’ютері! Всім раджу дуже хороший центр!

ThisNameIsAFail
18 Серпня 2023

Приємні хлопці, знаються на своїй справі, принаймні нарікань не було, не намагаються розвести на бабло недосвідчених користувачів, як зазвичай це буває в комп’ютерних історіях

Роблять все не так швидко, як хотілося б, але там буквально дві людини, що займаються безпосередньо комп’ютерами, наскільки я зрозумів, і якщо вони роблять свою справу якісно, то можна і потерпіти

З мінусів: не супер локація, маленьке і не найохайніше приміщення, чисто такий «мужицький цех», проте завдання своє виконує, ціни помірні, рекомендувати можу

Светлана Козиянчук
15 Червня 2023

Зверталася з приводу установки ПЗ, дякую, все на найвищому рівні

Андрій Топольницкий
23 Травня 2023

Хороший сервіс, майстри своєї справи
Неодноразово допомагали в ремонті та апгрейді ПК, ціни 🔥

Reys
10 Травня 2023

За пів дня полагодили сині екрани на пк, з якими я боровся не один рік.

Интер Шина
14 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже допомогли із ремонтом. Швидко на місці вилікували. Дякую.

Alexei Fateev
10 Січня 2022

Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Ціна/якість
Дуже задоволений результатом, швидко та якісно! Рекомендую однозначно! Справжні професіонали своєї справи!

Сергей
14 Грудня 2021

Здавав сюди свій комп на ремонт, перестав вмикатися. Перевірили, чи просто поставили батарейку Біоса і все запрацювало. Дуже приємно, що не нав’язали непотрібний ремонт та не розвели на гроші. Комп працює, я задоволений. Чесна організація із чесними цінами. Рекомендую!

Oleksii Yermakov
22 Листопада 2021

Все задовольнило і ціна та час

Алексей Козак
5 Листопада 2021

Чудовий сервіс. Чинив там відеокарту, зробили все добре і недорого. Також приємний ремонт та ввічливий обслуговуючий персонал. Всім рекомендую

Alex Sudarkin
23 Жовтня 2021

Все дуже сподобалося: прийом, оперативність, інформативність, якість, увага!

Serhii Ovsiannikov
14 Жовтня 2021

Роблять свою роботу як належить, широкий профіль. Рекомендую

Василий Коваль
5 Жовтня 2021

Багато років керую техніку хлопцям. Навіть збився з рахунку. Хоча доводиться їздити до сервісного центру з Таїрова до центру, зовсім не шкодую. Роблять усе гаразд. Узгоджують усі роботи і ти розумієш, що роблено і скільки буде коштувати.
Конфіденційність даних, знову ж таки.
Ще дуже приємно, що сервісний центр сам знаходить запчастини та змінює у разі потреби. Ціни часом дешевші ніж у магазині. Подвійна вигода: заощаджуєш і не паришся.
Сервісний центр із області – не соромно порекомендувати. Що власне я і друзям рекомендую. ) GO.

Андрей Кузнецов
11 Вересня 2021

Звертався разів 5 вже, завжди йшов із приємним відчуттям, навіть якщо не змогли допомогти. Жодного обдиралова чи передоплат.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин