компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Ремонт ноутбуків Діагностика і профілактика

Діагностика і профілактика

У комп'ютерному сервіс центрі "Torrens" ви можете провести повну діагностику вашого ноутбука, профілактику, а також апаратну чистку від пилу.

Профілактика ноутбука

Комплексна діагностика ноутбука
200 ₴ 150 ₴
Діагностика ноутбука
Діагностика ноутбука з подальшим ремонтом
Безкоштовно
Комплексна діагностика
Комплексна діагностика ноутбука (пошук несправності ноутбука, перевірка пам'яті, жорсткого диска, процесора, температурного режиму)
150 ₴
Діагностика ноутбука+
Діагностика ноутбука з проблемою на материнській платі (виявлення несправності ланцюга живлення / мікросхем / чіпів / елементів материнської плати)
250 ₴
Профілактика ноутбука
Профілактика ноутбука (повний або частковий розбір пристрою, чистка та продування від пилу, заміна термопасти і термопрокладок)
400-900 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги діагностики та профілактики ноутбуків в Одесі !

 

Якщо Ви помітили, що Ваш ноутбук став працювати гірше, перегрівається, відключається, зависає або гальмує, значить настав час звернутися в сервісний центр і з’ясувати причину цих неполадок. Досить часто причиною погіршення роботи ноутбука стає пил, що скупчилася всередині корпусу. Особливою небезпекою є велика кількість пилу, що потрапила в кулер та призводить до перегріву ноутбука. А при тривалій роботі під високими температурами можуть виходити з ладу дорогі чіпи та мікросхеми на материнській платі.

Час від часу ноутбук необхідно чистити від пилу, змащувати кулер, чистити окислені контакти і обов’язково міняти термопасту. Щоб не допустити серйозних поломок ми рекомендуємо регулярно приносити ноутбук на профілактику. Це набагато дешевше і простіше, ніж витрачати гроші і час на дорогий ремонт і заміну згорілих деталей. Адже поломка ноутбука як хвороба – її дешевше запобігти, ніж лікувати.

Якісна чистка ноутбука від пилу – це дуже тонка робота, що вимагає високої кваліфікації майстра і великого досвіду в розбиранні ноутбуків. Апаратна чистка ноутбука передбачає розбір ноутбука на деталі, прочищення всіх компонентів, заміну витратних матеріалів, змащення кулерів по необхідності.

Регулярна профілактика і чистка допоможуть вирішити і навіть попередити безліч проблем з ноутбуком і подовжити на роки термін його експлуатації. 

Відгуки наших клієнтів

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Maksim Shum
8 Квітня 2018

Спасибо большое за швидкий і якісний сервіс. А то без компа тяжко коли на ньому працюєш))) А тут вранці заніс і ввечері вже забрав, швидко знайшли неполадку і усунули.

Марія Ніколаєва
6 Квітня 2018

Звернулася в цей сервісний центр по рекомендації і зовсім не пошкодувала. Олексій справжній професіонал і знавець своєї справи. Дохідливо пояснив причини поломки і можливі варіанти ремонту, порадив який і чому варіант краще вибрати.

Анастасія Лук’янчук
5 Квітня 2018

Дякую співробітникам цієї фірми, завжди і в будь-який час дадуть відповідь на всі питання і завжди допоможуть. Комп’ютер і ноутбук обслуговую тільки у них багато років і дуже задоволена. Спасибі вам!

Alexandr Yatov
18 Липня 2016

Відмінний сервіс, апгрейдив ноутбук, замовили, встановили, почистили, відмінні ціни, виконання в найкоротші терміни, раджу!

Сергій Беккер
8 Липня 2016

Залишився дуже задоволений гарантійним сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин