компьютерний сервiсний центр

Перевірити статус
Головна Установка ПЗ Чиста установка ОС

Чиста установка ОС

Установка операційної системи начисто (Windows, Linux, macOS) в комп'ютерному сервіс центрі "Torrens".

Установка Windows

Установка Windows начисто
500 ₴ 400 ₴
Встановлення Windows
Встановлення ОС Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10
400 ₴
Встановлення MacOS
Встановлення MacOS на пристрої Apple MacBook / iMac
800 ₴
Встановлення ОС Linux
Встановлення ОС Linux (дистрибутиви Ubuntu / Linux mint / Debian / OpenSuSE)
400 ₴
Встановлення Unix
Встановлення інших unix подібних операційних систем
від 600 ₴

Комп’ютерний сервісний центр «Torrens» пропонує Вам послуги чистої установки операційних систем Одесі!

 

Для чого потрібно чиста установка операційної системи?

Жодне оновлення чи відновлення операційної системи чи установка нової ОС поверх старої, не дасть їй повного очищення від усього “сміття”, який в ній накопичився (непотрібні тимчасові файли, помилки в програмних файлах, кеші, реєстрах). 

Установка з нуля має на увазі установку системи на повністю очищений (відформатований) жорсткий диск. Форматування здатне знищити абсолютно всю інформацію, що зберігалася на диску, а разом з нею всі старі системні файли.

Якщо у вас на диску С є що-небудь цінне, слід заздалегідь задуматися про збереження цих даних і перенести їх на інший носій. Це так само стосується папок “Документи”, “Завантаження”, “Відео”, “Зображення”, “Музика” і всіх документів робочого столу, так як вони всі за замовчуванням створюються на системному диску С. 

Коли потрібна чиста установка операційної системи (Windows, Linux, macOS): 

  • новий комп’ютер або ноутбук без встановленої операційної системи
  • перехід на нову версію ОС
  • відновлення адекватної роботи комп’ютера 

При виборі нової операційної системи слід орієнтуватися на продуктивність вашого комп’ютера або ноутбука. Фахівці комп’ютерного сервіс центру “Torrens” проконсультують вас і допоможуть у виборі оптимальної операційної системи для вашої техніки. 

Найчастіше, єдиний спосіб відновити нормальну роботу комп’ютера при серйозних cбоях в операційній системі – це чиста установка ОС.

Відгуки наших клієнтів

Артем Євстіфеев
16 Січня 2020

Віддав мертвий роутер на ремонт, хлопці полагодили за 2 дні. Перешили программатором. величезний респект

Іванова Тетяна
13 Січня 2020

Хороший сервіс, уважні майстри. Мені зробили якісний ремонт, допомогли порадами і я лишилася задоволена їх цінами. Ремонт виконали відносно швидко. Також є можливість  купувати там нове обладнання.

Андрій Гайдут
2 Грудня 2019

Викликав системного адміністратора в офіс для консультації. Спеціаліст Олександр приділив мені час свого часу, дав компетентну оцінку та рекомендації щодо вирішення моїх питань. На жаль, він не мав достатньо вільного часу, щоб зайнятися вирішенням проблем особисто, а шкода) Сервіс на висоті! Наполегливо рекомендую!

Rodion Direct
13 Вересня 2019

Віддавав ноутбук на профілактичну чистку. Зробили за один день і поставилися серйозно до справи – зробили фото до чистки, після, замінили термопасту, термопрокладки, скріншоти перформанс тестів до і після, почистили зовні. Сервіс на рівні.

Dmitriy Starishev
3 Вересня 2019

Діагностували збій у завантаженні bios прямо на місці безкоштовно (я затупил з правами завантаження). Так само віддавав в ремонт зарядний для макбука. Перепаять на новий шнур. Ремонт обійшовся в 450грн. До цього ремонтував в Києві це ж зарядний за 600грн. Так що вважаю ціну відмінною

Катерина Золотарева
5 Лютого 2019

Дуже хороший сервіс, відмінне співвідношення ціни і якості робіт, після них не довелося переробляти (!!!), адекватні співробітники, що в цій сфері зустрічається рідко. Загалом спасибі, хлопці, дуже вами задоволена.

Хорс Агро
2 Лютого 2019

Один з кращих Сервісних Центрів в Одесі, що не здирають гроші і завжди порадять найкраще вирішення проблем. Приносила комп’ютер на ремонт, на жаль ремонту він не підлягав, але хлопці, а саме Олександр, був завжди на зв’язку і все доступно пояснював.

Сергій Х
30 Липня 2018

Подзвонив, розповів про проблеми, скинув інфо поштою, чекаю зворотного зв’язку. Минуло пару годин, набираю сам. Каже, що в перебігу години набере. ОК чекаю. Минуло 3 години, раб. день закінчується, дзвінка так і не надійшло.

Віктор Олександров
28 Липня 2018

Почав грітися батьківський ноут і вилазити помилки, перевантаження. Зробив профілактику йому сам, в результаті через тиждень згорів відеочіп. Хлопці за тиждень полагодив Нотика, все відмінно працює. Висновок: не економте 300 грн, а довіряйте роботу професіоналам.

Esseil Core
13 Липня 2018

Прекрасний сервіс, інформування про хід роботи і висока швидкість виконання замовлення + можливість відстежувати результат онлайн. Люди працюють з душею і якістю. Я в захваті від підходу хлопців до своєї справи

Maksim Shum
8 Квітня 2018

Спасибо большое за швидкий і якісний сервіс. А то без компа тяжко коли на ньому працюєш))) А тут вранці заніс і ввечері вже забрав, швидко знайшли неполадку і усунули.

Марія Ніколаєва
6 Квітня 2018

Звернулася в цей сервісний центр по рекомендації і зовсім не пошкодувала. Олексій справжній професіонал і знавець своєї справи. Дохідливо пояснив причини поломки і можливі варіанти ремонту, порадив який і чому варіант краще вибрати.

Анастасія Лук’янчук
5 Квітня 2018

Дякую співробітникам цієї фірми, завжди і в будь-який час дадуть відповідь на всі питання і завжди допоможуть. Комп’ютер і ноутбук обслуговую тільки у них багато років і дуже задоволена. Спасибі вам!

Alexandr Yatov
18 Липня 2016

Відмінний сервіс, апгрейдив ноутбук, замовили, встановили, почистили, відмінні ціни, виконання в найкоротші терміни, раджу!

Сергій Беккер
8 Липня 2016

Залишився дуже задоволений гарантійним сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Контактні телефони:
Ваше замовлення готове.
Можете забирати
Залиште Ваш номер телефону і менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин